E paska mbajtur të fshehtë, fejohet këngëtarja e njohur, partneri e propozon i ulur në gjunjë

Këngëtarja e njohur Samanta Karavello i ka dhënë fund beqarisë.

Icon Style ka zbuluar detaje nga jeta e saj sentimentale dhe sipas tyre, këngëtarja rezulton e fejuar që më 29 dhjetor 2021.

Nga ana tjetër karriera e saj muzikore po ecën mirë, pasi ka publikuar një album të quajtur “Mama”, ndërsa një muaj më parë ka bërë publike një projekt muzikor të titulluar “E vogla”.