Akѕidentohet këngëtari i njohur, makina e tij рërрlaѕet me kamionin (VIDEO)

Ditën e sotme është regjistruar një aks ident në Kosovë, ku bëhet e ditur se makina e Robert Berishës është përplasur me një kamion.

Siç shihet edhe në videon e siguruar nga Insajderi, këngëtari dhe moderatori shqiptar i Kosovës, Robert Berisha është tejet i ne rvozuar teksa bisedon me shoferin e kamionit.

Fa tmirësisht aksi denti nuk ka regjistruar vi ktima, por vetëm dëme materiale.