Нumbi flokët për shkak kanсerit, aktorja turke merr vendimin e рарritur

Aktorja e njohur turke, Canan Ergüder vitin e kaluar njoftoi se po luftonte me ka ncerin e gjirit.

Mirëpo, duket se pas përfundimit të kimioterapisë aktorja i është rikthyer ekranit. Canan është rikthyer në xhirimet e serialit të ri.

44-vjeçarja të cilës i kishin rënë flokët për shkak të kimioterapisë, gjatë një interviste ka thënë se do e mbajë këtë stil gjithmonë.

Kujtojmë se Canani është e martuar me aktorin turk, Kenan Ece në vitin 2017 dhe së bashku kanë një djalë të quajtur Demir./abcnews.al