“Unë ѕhijoj jetën, ju kënaqeni duke më рarë mua”, Enсa publikon foton “e nхehtë” nga Dubai

Këngëtarja Enca Haxhia së fundmi e ka përqendruar jetën e saj në Dubai.

Vazhdimisht ajo poston foto me bikini dhe video, teksa shijon ditët e nxehta atje, duke nxjerr në pah format e saj të bëshme.

“Unë shijoj jetën, ju kënaqeni duke më parë mua. WIN WIN Situation”, ka shkruar ajo krahas disa fotove që ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Më herët Enca njoftoi se tashmë është bërë rezidente në Emiratet e Bashkuara Arabe.

“Më është bërë si një shtëpi e dytë. Dua të ndaj lajmin se tashmë jam rezidente e Dubait. Kështu që së shpejti do të zbuloj dhe më shumë se çfarë më lidh më shumë me këtë vend.”, tha Enca pak ditë ma parë.