VIDEO/ Aurela Gaçe “рΙаѕ bombën”, publikon këngën më të re рër të gjithë tradhëtarët

Diva e muzikës shqiptare, Aurela Gaçe mbrëmjen e djeshme publikoi këngën e saj më të re për të gjithë tra dhëtarët.

E veshur si një cigane, Aurela si çdo herë tjetër ka go ditur në zemrat e të gjithëve duke dhënë kështu dhe një mesazh për të gjithë ata të cilët tr adhëtojnë ditët e sotme.

Ky projekt i ri i këngëtares vjen pas lajmit se për shkak të një problemi me kodrat e zërit do të qëndrojë pak kohë larg nga muzika për t’u rikthyer më pas më e fuqishme se asnjëherë.