Genta po shijon ditët më të lumtura të jetës

Këngëtarja, Genta Ismajli është duke i shijuar ditët më të lumtura të jetës me fëmijët e saj.

Genta këtë vit mori epitetin nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri i saj turk, Huseyin Usta u bekuan me binjakë, një djalë dhe një vajzë, për të cilët zgjodhën emrat Icon dhe Ivy Blue.

Fotografi me djalin dhe vajzën Genta vazhdimisht publikon në rrjetet sociale, një të tillë e ka publikuar edhe sot. Në Instagram.

Në këtë fotografi këngëtarja shqiptare shfaqet shumë e lumtur./21Media