Agim Doci zbulon se është Veteran i Uçk-së. Ja çfarë i dha Ramush Haradinajt në Iuftë!

Tekstshkruesi dhe autori i shumë këngëve, mjeshtri madh i letrave ishte mysafir në emisionin Kojshia Shoë këtë javë.

Ai ndër të tjera, për herë të parë shpalosi nga jeta tij shumë gjera.

Për herë të parë ai zbuloi që ishte Veteran i Uck-së dhe se i kishte dhuruar diqka ne luftë Ramush Haradinajt.

Për më tepër ndiqeni minuten e 5:56 të emisionit.

Shiko videon: