Çfarë atmosfere! Emily dhe Emanuela këndojnë e kërcejnë ‘Kuq e Zi’

Ilir Shaqiri dhe Emanuela u martuan këtë të shtunë dhe rrjetet sociale janë “pushtuar” nga momentet magjike të dasmës.

Një prej këtyre momenteve është kërcimi i Emanuelës me të bijën, Emilyn.

Dyshja kanë kërcyer dhe kanë ndezur atmosferën nën tingujt e këngës “Kuq e Zi”. Videoja është publikuar nga këngëtarja Rovena Dilo, e cila ka qenë një ndër të ftuarat.

Iliri dhe Emanuela janë martuar pas 20 vitesh. Më parë kishin bërë vetëm një ceremoni të thjeshtë martesore me 14 persona.

Balerini e kishte ëndërr të bënte dasmë dhe sot kjo ëndërr iu përmbush! Për organizimin e eventit u kujdes “Ami Event” dhe rezultati ishte si në përralla.