Mihrija bënë urimin special për djalin dhe renë me imazhe të reja

Këngëtarja Mihrije Braha dhe Naim Abazi e kanë fejuar të birin.

Çifti i njohur i estradës kanë vetëm një djalë, Platorin, i cili gjithashtu dikur merrej me muzikë.

Platori i dha fund beqarisë duke u fejuar me Tringa Berishën, shkruan “Kosovarja”.

Pas ndarjes së momenteve të ndryshme nga nata festive, Mihrija sot bëri urimin për të dy përmes disa imazheve në InstaStory.