Martohet Ilir Shaqiri, Sabiani mungon në dasëm dhe nuk e uron

Mbrëmjen e sotme, fituesi i BB Vip Albania, Ilir Shaqiri ka bërë dasmën që i kishte premtuar bashkëshortes.

Në dasmën e balerinit, shihen, shumë banorë të BB Vip, por ai që mungon është Sabiani.

Ky i fundit nuk ka postuar asnjë foto dhe nuk e ka uruar balerinin, të cilin e quante vëlla.

Prej kohësh, marrëdhënia e tyre shoqërore ishte krisur, por kjo i vuri kapakun.