Donaldi bashkohet me Borën, Beatrixi merr çmim si këngëtare

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar finalja e madhe e Netët e Klipit shqiptar. Finalja u zhvillua në kalanë e Ulqinit dhe në fund u ndanë çmimet mes këngëtarëve.

Mos e besoni po deshët, por ajo që ka triumfuar është Beatrix Ramosaj, e cila ka rrëmbyer edhe çmimin kryesor, çmimin e publikut.

Me këngën ‘By My Side’, ajo ka plotësuar të gjitha kriteret e jurisë dhe ka triumfuar.

Beatrix shoqërohej nga vëllai i saj Albani.