Aurela Gaçe vë duart në kokë: U zgjova e tmerruar (VIDEO)

Pas një statusi ku njoftonte se do të merrte një pushim të shkurtër, në mediat online u shkrua se Aurela Gaçe do të heqë dorë nga muzika. Këngëtarja është zgjuar e tmerruar nga këto lajme dhe ka publikuar një video ku vë duart në kokë. Ajo tregon se është shumë mirë dhe ka kaluar thjesht një ngjirje.

“Drejtuar gjithë portaleve. Faleminderit. Jo nesêr, por pasnesër del kënga e re, nga albumi i ri. E di që lajmet mbi shëndetin thithin klikime, por mos më më vdisni para kohe, amani e

Ju duaaaaaaaa shumë të gjitheve që më keni dërguar mesazhe dashurie, pafund.

Nuk e dija që isha kaq e mirë për ju.

Shihemi së shpejti”, shkruan Aurela Gaçe.