Enсa рuth në buzë vajzën në Dubai: E daѕhura ime më e mirë se jotja

Enca Haxhia bëhet shumë herë kryefjalë e mediave rozë për jetën e saj luksoze dhe të shfrenuar mes Shqipërisë dhe Dubait.

Pas skandalit të vajzave të botës rozë me fenomenin Dubai Porta-Potty, Enca njoftoi se është bërë rezidente e Emirateve të Bashkuara Arabe.

Fill pas këtij lajmi, Enca nuk ka lënë foto e video pa postuar në rrjete sociale ku tregon jetën e saj mes sheikëve dhe luksit që po jeton në Dubai.

Pasi njoftoi se gjoksi i saj bombastik është i ngrënshëm, Enca e bërë tapë në një lokal në Dubai, papritur nisi të puthë një vajzë brune bukuroshe, duke treguar se e dashura e saj është shumë e mirë.