Beatrix e Antonela nuk po ndahen, sjellin videon e ëmbël bashkë

Antonela dhe Beatrix po shfaqen shpesh pranë njëra tjetres.

Nuk mungojnë as imazhet e ndryshme bashkë të përcjellura me thënie që duket i kushtojnë personave që ishin brenda shtëpisë së Big Brother.

Së fundmi në Insta Story postuan një video.

Ato shihen duke pirë e duke buzëqeshur derisa e psotuan të dyja në Instagramin e vet./InfoKosova/