Po raportonte live, tifozi i Feyenoord puth gazetaren shqiptare

Një numër i lartë tifozësh të Feyenoord kanë mbërritur në Tiranë për të ndjekur ndeshjen mes skuadrës së tyre dhe Romës në finalen e Conference League.

Nërkaq të shumta kanë qenë rastet kur gazetarët shqiptarë kanë intervistuar tifozët.

Por një surpirzë e papritur i ka ndodhur një gazetareje shqiptare e cila ishte duke raportuar nga Tirana në lidhje me atmosferën e tifozëve të Feyenoord-it.

Befas njëri prej tyre i është afruar dhe e ka puthur.

Jo vetëm kaq, por tifozi ka bërë edhe shenjën e zemrës me duar bashkë me gazetaren dhe më psas e ka puthur përsëri.