FATI YT/НОRОЅКОРI DIТОR, për Ditën E Enjte 26 Nëntor 2020

HOROSKOPI dhe yjet na sugjerojnë ato hollësi të vogla, të cilat janë në gjendje të na bëjnë të kuptojmë gjithçka që fshihet pas magjisë së dashurisë

Dashi

Nëse kohët e fundit ka pasur një ndarje, është normale që ju nuk doni të riktheheni në lojë: nuk jeni akoma gati për të dashur. Në punë, përpiquni të jeni më të kujdesshëm: një përgjigje mund të vijë deri në fund të vitit!

Demi

Kjo pjesë e fundit e muajit mund të sjellë me vete disa probleme dhe dyshime në dashuri. Në punë, ju mendoni se diçka nuk shkon, nuk jeni plotësisht të kënaqur.

Binjakët

Venusi nuk është më në një aspekt interesant, por në çdo rast historitë e dashurisë të lindura në tre javët e para të nëntorit janë të rëndësishme. Në punë, qëndroni të qetë, një projekt që ju intereson duket se është në rrezik!

Gaforrja

Tranziti i Venusit është përsëri pozitiv, por kjo ditë sjell me vete disa dyshime në dashuri. Në punë, keni një shans për të rregulluar një problem në javët e ardhshme.

Luani

Dielli dhe Hëna në favor: ka ardhur koha të vendosim një gur të bukur mbi ndryshimet e së kaluarës. Në punë, mbështesni idetë tuaja por gjithashtu dëgjoni këshillat e të tjerëve. Nëse i bëni gjithçka vetë dhe nxitoni mund të gaboni!

Virgjëresha

Energji e mirë pasdite: sot në dashuri mund të përjetoni plotësisht emocionet që ndjeni. Në punë, Jupiteri vazhdon një tranzit të favorshëm: vetëm disa diskutime për krijimin e një projekti që ju intereson!

Peshorja

Mundohuni të gjeni qetësinë në dashuri dhe mos u lodhni shumë. Në punë, jeni pak i lodhur sot. Gjithashtu, dikush do t’ju kërkojë një favor ose për të zëvendësuar një person.

Akrepi

Të premten dhe të shtunën një propozim në dashuri mund t’ju shkaktojë pak shqetësime: yjet janë pak nervozë. Në punë, mos u ngutni. Nëse jeni lodhur duke bërë diçka, vazhdoni ta bëni për tani, nuk është koha të ndryshoni!

Shigjetari

Hëna është në një pozitë të mirë: një lajm i shkëlqyeshëm për dashurinë, do të përjetoni emocione të veçanta. Në frontin e punës, nëse keni një aktivitet që nuk ju lejon të ndryshoni, mund të jeni nervoz.

Bricjapi

Sot Hëna është disonante: mos u kthe përsëri në polemikat e ditëve të kaluara dhe përpiqu ta jetosh dashurinë me më shumë qetësi. Në punë, mos u bëni të nxituar: fundi i vitit do të jetë premtues!

Ujori

Mundohuni të mos mërziteni: fundjava do të sjellë me vete shumë polemika në sferën sentimentale. Në punë, bëni gjithçka me qetësi dhe bëni kujdes me shpenzimet tuaja!

Peshqit

Situatë e bukur edhe për historitë e dashurisë që lindin papritur. Në punë, ju jeni të lodhur, por nëse keni punuar mirë, një lajm i mirë mund të vijë!