Për famë apo ‘followers’? Andi dhe Melisa ndahen sërish

Çdo veprim i tyre në rrjetet sociale merr vëmendje nga fansat e tyre.

Dyshja të cilët u bën çift falë programit, “Për’puthen”, shpesh-herë kanë bërë drama në mënyrë që të bien në sy.

Edhe së fundmi duket se kanë përgatitur një ‘lojë’ të re, por që taktika është e njëjtë, ata kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagrami si dhe kanë fshirë postimet që i kanë bërë së bashku.

Se deri kur do të zgjasë nuk dihet, por me veprimet që kanë bërë deri më tani, sigurisht dyshja do të bëhen bashkë sërish dhe këto veprimet duket se janë për famë dhe ‘followers’./Indeksonline/