Trondit opinionin Jofiel Koco: Njerëzimi nuk ka nevojë më për ushqim prandaj po zhduket. Ja me çfarë do ushqehemi!

Në emisionin Kojshia Show protagonist i kësaj jave ishte Aterologu dhe Numerologu i njohur shqiptar Jofiel Koco.

Ai foli gjerë e gjatë për të ardhmen e njerëzimit dhe teorit konspirative.

Ai zbuloi se njerzimi më nuk do të ketë nevojë për ushqim, ja me cfarë do ushqehemi ne te ardhmen.

Ndiqeni minuten e 27 të emisionit për ta kuptuar!

Shiko videon: