“E paske njërën më të madhe”/ Tea Trifonit i dështon “photoshop”, fansat e “kryqëzojnë” për gjoksin (FOTO)

Edhe pse ka kohë që nuk shfaqet në ekran, Tea Trifoni vijon që të mbetet një nga ish-konkurrentet më të komentuara të “Për’puthen”.

Ajo ka gjetur një mënyrë që të jetë sa më aktive me ndjekësit e saj të shumtë. Tea herë pas here bën biseda virtuale me ta, ku ndonjëherë jep këshilla për tema të ndryshme apo thjesht u përgjigjet pyetjeve të fansave.

Por së fundmi, Trifoni ka marrë gjithë vëmendjen me një fotografi të postuar në profilin e saj në “Instagram”.

Pikërisht kjo foto ka shkaktuar debat të madh në rrjet. Ajo është akuzuar nga vetë ndjekësit e saj për “photoshop”.

Në foton e publikuar, ish-konkurrentja e “Për’puthen” ka pozuar nga një ballkon përballë një plazhi, ku beli dhe gjoksi i saj duken disi ndryshe.

Teksa poza ka marrë mijëra pëlqime, të shumtë kanë qenë komentuesit të cilët i kanë vënë në pah këto “modifikime” në foton e saj.

“Beli fotoshop, po hajt se për pak se kem kqyr”, komenton njëri nga ndjekësit, ku një tjetër shton më pas: “E paske njërën më të madhe”.

“Një nga c*cat duket më e madhe se tjetra”, shkruan një tjetër komentues.