Big Mama me urim të veçantë për ditëlindjen e shokut të saj të vogël: Jam njeriu më me fat…

Ajo është një nga personazhet publike me më pozitivitet që mund të ketë estrada shqiptare, behet fjale per artisten e njohur Big Mama, e cila është aq transparente sa kanë dashuri të gjithë për te, por ajo gjithnjë e veçon një shokun e saj.

Bëhet fjalë për fëmijën Andi Muharemi, siç dihet ai është fëmijë me aftësi të veçanta, “Doën Syndrome”.

Dhe, ndaj tij këngëtarja gjithnjë ka treguar një mbështetje sikur të ishte fëmija i saj, e sot ai feston ditëlindjen.

Andi i bukur sot ka marë urime të shumta për ditën e tij e në mesin e tyre nuk mungoi as i Big Mamës, ajo e ka uruar përmes një fotografie të postuar në InstaStory dhe një shkrimi.