Asnjehere ne publik/ Miriam Cani pozon me vajzen , me te njejten veshje ,ja si duket bukuroshja e vogel

Miriam Cani eshte nje nga kengetaret me te dashura te publikut shqiptar , por rrallehere per te mos thene asnjehere, nuk poston ne rrjetet sociale ,si instagram, foto te femijeve te saj.

As Alban Skenderaj, nuk poston shpesh, por kesaj rradhe Miriami ka zgjedhur qe vajza e saj te jete pjese e projektit me te ri , ‘Mimi’.

Ne fotot e rradhes te postuara ne rrjetin social instagram, nga kengetarja ,Miriam Cani, ne llogarine e saj, ajo ka pozuar ne nje foto me vajzen, e cila duket qe do jete ne krye te projektit me te ri te kengetares.

Dicka e vecante duket se si e ema si vajza , pra si Miriami dhe vajza e saj Ameli, jane te veshura te dyja me te njejtin fustan.

Dime qe cifti Alban Skenderaj dhe Miriam Cani jane prinder te dy femijeve , Ameli , vajzes , dhe Duam , djalit