Sytë zemra: Usta ndan foton më të ëmbël me të bijën

Genta Ismajli dhe partneri i saj turk, Usta, u bënë prindër për herë të parë me datë 21 Janar.

Këngëtarja solli në jetë dy binjakë, një djalë dhe një vajzë, të cilët i kanë quajtur Ivy Blue dhe Icon.

Së fundmi, Usta ka publikuar një foto shumë të ëmbël me të bijën, ku shihen duke marrë rreze dielli.

“Një ditë në diell me vajzën time”, ka shkruar ai.