Disa ditë para ditëlindjes, ndahet nga jeta në moshën 37-vjeçare aktorja e njohur (FOTO )

Aktorja e “The World Turns”, Marnie Schulenburg, ka ndërruar jetë në moshën 37-vjeçare.

Ajo vuante nga k anceri i gjirit dhe duket se nuk ja doli ta përballonte dot, disa ditë para se t’i mbushte 38 vite.

Schulenburg u bë e njohur përmes rolit të Alison Stewart nga 2007 deri në 2010.

Ajo gjithashtu ka marrë pjesë në shumë seriale si Blue Bloods, The Good Fight, Elementary dhe Divorce./albeu.com/