“Më ka humbur burri para një viti”, gruaja shkon e shqetësuar në Polici

Një 38 -vjeçar nga Vlora ka humbur kontaktet me familjen që prej datës 6 maj 2021.

Ka qenë bashkëshortja e cila ka bërë denoncim në Polici, duke thënë se shtetasi G. M., 38 vjeç, banues në lagjen “Pavarësia 2”, është larguar nga shttëpia në datën 6 maj 2021 dhe nuk është kthyer më.

“Në Komisariatin e Policisë Vlorë ka bërë kallëzim shtetasja N. M., 35 vjeçe, banuese në lagjen “Pavarësia 2”, Vlorë, pasi, që prej datës 06.05.2021, ka humbur kontaktet me bashkëshortin e saj, shtetasin G. M., 38 vjeç, banues në lagjen “Pavarësia 2”, Vlorë.

Po punohet për gjetjen e tij. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme:, thuhet në njoftimin e Policisë.