‘Ke nis vallen e Ρrοѕtίtυсίοnίt’ Fjolla Morina ‘Ѕυlmοn’ hapur Adelinën: Është këngëtarja me më…

Shiko pamjet e plota:

Me siguri që ju kujtohet konflikti qe Fjolla Morina pati vitin e kaluar, me këngëtaren Adelina Ismailin.

Kjo e fundit ndërkohë që po priste fë,mijën e saj të parë u shpreh në një intervistë se estrada është kthyer në “pros.titucion dhe shpërlarje parash”.

Ishte Fjolla ajo që reagoi pas kësaj deklarate me një postim në Instastory ku shkruante:

“Po harron që ti je ajo që ia ka nis vallen e pros.titucionit, n.q.s mendon që muzika është kthy në prostitucion.

Edhe moter qetësohu pak se je me fëmijë në bark.

Po ta them si nënë që jam.

Jo kaq inat se të bën dëm për shëndetin tënd e të fëmiut.”

Por mesa duket Fjolla nuk harron lehtë.

E ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Fjolla duhet të zgjidhte emrin e një këngëtareje e cila ka shumë operacione plastike dhe zgjodhi Adelina Ismajlit.

Shiko Videon: