VIDEO/ Ishte në transmetim live, Hygerta Sakos i ndodh e papritura në mes të studios

Prezantuesja Hygerta Sako është përballur me një incident të vogël në studio.

Teksa ishte në transmetim live, Hygerta u has me një problem me karrigen e saj e cila u ul disa centimetra më poshtë duke trembur kështu Sakon, moment të cilin ajo e kaloi me sportivitet dhe të qeshura.

Ka qenë vetë Hygerta e cila ka publikuar videon e këtij momenti duke shkruar: Karrike mistrece, ka qejf te luaje ne trasmetim.