Dita Botërore e Familjes, Spiropali ndan foto me bashkëshortin dhe dy fëmijët

Në Ditën Botërore të Familjes ministrja Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka publikuar disa foto familjare.

Spiropali ka ndarë disa foto familjare, ku shihet bashkëshorti i saj Salarjon Totaj dhe dë fëmijët e saj vajzën Naltën dhe djalin, Kren.

“👨‍👩‍👧‍👦Nga ne, shumë bekime për familjet tuaja🙏. Dita Botërore e Familjes” shkuan Spiropali në postimin e saj.