TË DASHURIN E KA 21 VJEÇAR, NDËRSA KJO ËSHTË VAJZA 20 VJEÇARE E ADRIANA MATOSHIT

Aktorja Adriana Matoshi, për javë me radhë është në qendër të mediave rozë.

Që nga bërja publike e lidhjes së saj me ish futbollistin e ferronikelit 21 vjecar, Keith Groendevelt, ajo vazhdimit ka qenë e përfolur në media, shkruan infokosova

Adriana Matoshi ishte e martuar për vite me radhë me aktorin Albert Sylejmani dhe është nënë e katër fëmijëve, ku ju njohim me vajzën e saj të madhe 20 vjeçare, Kaona Sylejmani