Ky është urimi i deputetes Adriana Matoshit për çiftin sapomartuar Robin dhe Marigona Krasniqi

Çifti i bukur, Robin dhe Marigona Krasniqi, me 9 maj organizuan dasmë.

Dyshja tanimë pas eventit madhështorë me fansat në rrjetet sociale po ndajnë momentet e bukura, shkruan “Kosovarja”.

Kështu në videon e postuar nga modelja Marigona edhe aktorja e njohur Adriana Matoshi nuk e la pa e uruar çiftin.

“Zoti ju ruajt e ju kënaqtë ashkë zemrat e bukura”, ka qenë shkrimi i deputetes.