Një natë me Bora Zemanin? Mustafa Nano e thotë haрur: Më рëlqen e zhveѕhur, më intrigon si tiр…

Moderatori dhe analisti, Mustafa Nano, njihet tashmë për deklaratat e tij pa “doreza”. Së fundmi ai është shprehur se një ndër këngëtaret të cilat e tërheqin seksualisht është diva botërore Lady Gaga.

I pyetur për moderatoret Bora Zemani dhe Ilda Bejlerin, ai u shpreh se nuk i njeh shumë, por me Gagën do donte të flinte një natë.

“Mua më pëlqen një femër e zhveshur, edhe Lady Gaga më intrigon si vajzë. Do doja të flija me Lady Gaga, më intrigon si tip. Bora Zemanin dhe Ilda Bejlerin nuk i njoh shumë si tip. Lady Gaga ka gjëra që më tërheq.

Më tërheq kjo shqiptarja, Dua Lipa. Rita Ora më pak”, u shpreh ai në “Kojshia Show”