E rëndë/ Nuk i рunuan frenat, i riu haр derën dhe hidhet nga kamioni, ndërron jetë

Një ngj arje e rën dë ka ndodhur paraditen e kësaj të hënë, ku si pasojë e hu mbjes së kontrollit të mjetit, ka hu mbur jetën një i ri 35 vjeç.

Mësohet se Sabah Jupa, duke drejtuar kamionin, ka humbur kontrollin dhe dyshohet se është hedhur nga dera e mjetit, duke ndërruar jetë.

Dyshohet se vi ktima humbi kontrollin, për shkak të mosfunksionimit të sistemit të frenimit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.
Top Channel