A mund të ketë një ribashkim me Norën? Flet Robert Berisha

Historia 14 vjeçare e dashurisë në mes Nores dhe Robertit mori fund në vitin 2019.

Por që nga atëherë pati komente të shumta për dyshen dhe çdo lëvizje e tyre përflitet nga fansat.

Roberti ishte i ftuar këtë javë në emisionin “Mirage” ku foli rreth jetës personale e asaj profesionale.

Ndër tjerash ai tregoi se edhe çfarë raporti ka me Norën dhe se a ka mundësi për një ribashkim në mes dyshes.

Roberti thw i prerë se nuk do të ketë ribashkim.

”Jo, i uroj shumë suksese, ppr jo. Dua të rri pqk kështu siç jam, me e shiju”, tha ai.