“I shkrova e para në rrjetet sociale, atë ditë e putha”, Fifi flet për njohjen me Adisin

Këngëtarja, Fifi është mjaft e komentuar këtë kohë në media rozë.

Jeta e saj personale dhe ajo profesionale janë në qendër të vëmendjes, shkruan lajmi.net
Së fundmi Fifi ishte pjesë e emisionit “Më lër të flas”, ku tregoi shumëçka nga jeta personale dhe ajo profesionale.

Ndër tjerash ajo tregoi edhe për njohjen me Adisin.

“Marrëdhënia me Adisin është gjithçka që kam ëndërru në jetë. Është dashur me u fut në BB me njoh Kledin dhe pastaj me njoh Adisin. Kledi është kushëri i Adisit. Unë nuk kam unazë, kur ta kem, blihen këpucët.

Jena taku dy tre herë pasi kam dalë nga BB. Pasi doli PM ishim mbledh krejt dhe Kledi u ul përball meje, tha më pyeti Adisi ça shenje je. Thash leje se i shkruaj vet, jam dashi thash. Më ka ardh më ka taku. Atë dit e putha. Ishin tre katër qirinj të ndezur dhe nuk i rezistova dot”, tha Fifi në “Më lër të flas”, tregoi Fifi.

Kujtojmë që Fifi tash e sa kohë është në lidhje me biznesmenin Adis Patusha ku këtij të fundit i ka kushtuar dhe këngë. /Lajmi.net/