Robert Berisha konfirmon pjesëmarrjen në Big Brother Vip 2?

Sezoni i parë e reality-show “BBV” ka qenë i suksesshëm, ndërsa në media kanë filluar që emra të shumë të përfolur se do jenë pjesë e sezonit të dytë të këtij spektakli.

Ndër emrat e përfolur është edhe ai i moderatorit dhe këngëtarit të njohur, Robert Berisha.

Roberti në emisionin “Mirage” foli për këtë spektakël dhe tregoi se a ka pranuar ndonjë ftesë.

Se a do të jetë ai pjesë e sezonit të dytë të “BBV” ndiqeni videon: