I biri feston ditëlindjen Amelda suprizon me urimin e vecantë

Ditën e sotme Efehan, djali i Almeda Abazit mbush tre vjec dhe ajo nuk ka ngurruar të bëjë një urim mjaft special për të në Instagram.

Almeda ka publikuar foto kur ai ishte bebe dhe shkruan:

“Ky djali më vodhi zemrën, ai më quan mami! Gëzuar ditëlindjen bir, mami të do gjithmonë”, e sigurisht nuk kishte si të ishte ndryshe vec se me fjalë zemre.

Almeda Abazi jeton prej vitesh në Turqi ku dhe ka ndërtuar jetën e saj, ndonse një figurë me kuriozitet mjaft të madh edhe këtu tek ne.