U bënë shoqe të mira! Kallashi ka dy fjalë për Adën e ‘Përputhen’

U bënë shoqe të mira! Kallashi ka dy fjalë për Adën e ‘Përputhen’

Kallashi dhe Ada si duket janë bërë shoqe të mira.Së fundmi, në InstaStory Kallashi ka ndarë video me Adën.

Por sot Kallashi ndau një instastory tjetër në të cilën shihet Ada.

“O dashuri” shkroi ajo sipër fotografisë./InfoKosova/