Nga afrimi i Teas me Andin tek mungesa e Anës, çfarë ndodhi në darkën e “Përputhen”

Së fundmi konkurrentët e “Përputhen” dhe autorja e programit, Olsa Muhameti ishin mbledhur për një darkë së bashku.

Në rrjet qarkulluan foto e video nga kjo darkë ku në sy ra mungesa e Anës.

Kjo e fundit u largua papritur nga emisioni të premten e kaluar, pasi goditi me shuplakë Fatjonin dhe nuk dihet ende nëse do të rikthehet këtë javë.

Ndërkohë fansat e emisionit janë gëzuar edhe për afrimin e Teas me Andin, një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku.

Tea dhe Andi e kanë kaluar darkën pranë njëri-tjetrit e nuk kanë munguar fototo e videot