Fotot nga incidenti/ Berisha ngatërrohet tek shkallët, rrëzohet në mes të Kuvendit

Sali Berisha ka pësuar një incident teksa po i drejtohej foltores para Kuvendit Kombëtar të “Rithemelimit”.

Duket se Berisha nuk i pa shkallët teksa po ngjitej dhe u pengua, duke u rrëzuar.

Menjëherë ai mori ndihmën nga persona që ishin aty pranë, ndërsa sapo u ngrit në këmbë, përshëndeti me dorë të gjithë të pranishmit në Kuvendin Konbëtar të Partisë Demokratike.