“Kam tradhtuar në një lidhje”- Donald Veѕhaj habit me deklaratat: Vajza më ѕ*kѕi shqiptare është Вora…

Donald Veshaj ka treguar mbrëmjen e sotme se i ka dedikuar këngën e fundit dikujt që punon në televizion dhe ka habitur me deklaratën e tij për vajzën më se ksi shqiptare.

Përveç intervistave, në emision e tij dhe Romeos u zhvilluan edhe lojëra me të ftuarit ku duhet të zgjidhej mes përgjigjes së pyetjeve që bëhen ose në mungesë të përgjigjes mund të jepet një deklaratë për diçka të caktuar.

I pyetur nga vëllai i tij binjak Romeo Veshaj, rreth moderatores më të preferuar, Donaldi nuk u përgjigj duke vendosur të pranojë që një dedikim i këngës së tij është pikërisht për atë person, e cila ështv moderatore në televizion.

Gjithashtu, Donaldi u pyet rreth vajzës shqiptare më se ksi, ku tha se është…