E triѕhtë në Ιtali, ndërrοn јеtë 34-νjeçarja shqiρtare, ρак ditë më раrë ishte bërë nënë рër herë të tretë

Një ngj arje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku ka hu mbur jetën një grua shqiptare.

Mediat italiane bëjnë me dije se ka hu mbur jetën Hazbije Seferi Sinameta, 34 vjeç.

34-vjeçarja rreth dy javë më parë kishte sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë, ndërsa ka hu mbur jetën pa pritur nga një hemorragji cerebrale në Veneto të Italisë.

Ajo u dërgua me urgjencë në spital, ku mjekët zbuluan se kishte pësuar he moragji cerebrale.

Gruaja shqiptare la pas një fëmijë 14 vjeçar, një 8 vjeç dhe foshnjen e porsalindur.