Duket si e urtë kështu/ Tea që do burrë i habit të gjithë: del me djalin që ka një mal me tatuazhe

“Një pëlqim që është në udhë të mbarë”.

Kështu u shpreh Tea pas takimit që pati me Elvisin. Bukuroshja theksoi se në takim është ndjerë shumë mirë dhe do të dëshironte që ta njihte më shumë djalin.

Një gjë e tillë u kërkua edhe nga djali, i cili nuk i kurseu lavdet për 21-vjeçaren. Në takim, Tea surpizoi dhe u shfaq duke ecur me një motor të shtrirë, gjithashtu pas sugjerimit të Elvisit, ajo vendosi të bëjë tatuazh një “luledielli”, e cila sipas djalit personifikon mirësinë dhe rrezatinë e Teas.

Pas këtyre zhvillimeve, Tea rizgjodhi përsëri në takim Elvisin. Mbetet për t’u parë nëse pëlqimi mes dyshes do të avancojë e mes tyre do të ketë diçka më shumë se sa thjeshtë miqësi