“E kapi me forcë dhe e futi në tualetin e meѕhkujve”/ I riu shqiptar tentoi të рërdh*nonte ukrainaѕen në Itali, arreѕtohet

Autoritetet italiane kanë vendosur në pranga një 24-vjeçar, i cili ka tentuar të përdh*nojë një të re ukrainase.

Sipas mediave, n gjarja ka ndodhur në një klub nate në Firence, ku shqiptari ka kapur për krahu vajzën, e ka futur me forcë në tualetin e meshkujve dhe e ka mbajtur të mbyllur.
Një 24-vjeçar shqiptar është arre stuar së fundmi në Firence, Itali pasi ka tentuar të përdh*nojë një ukrainase.

Më pas ai tentoi ta përdh*nonte, por hoqi dorë vetëm kur 28-vjeçarja ukrainase, e bindi se do të ishte më mirë nëse do të shkonin në një vend më intim për ta. Për fat të mirë vajza ka mundur të arratiset dhe ka denoncuar 24-vjeçarin shqiptar, i cili tashmë ndodhet në burg.