U zunë pas daljes së saj nga “Big Brother”, detaji që tregon si i kanë raportet sot Arjola dhe Atdheu (FOTO)

Atdheu dhe Arjola Demiri u shprehen në Big Brother VIP se ishin miq të mirë prej shumë vitesh madje ish-konkurrenti i “Përputhen” hyri si surpizë për aktoren ën shtëpinë e BB.

Por në fakt ai është edhe mik i Antonelës, me të cilën Arjola kishte raportet më pak të mira në “Big Brother”, konflikte këto që u diskutuan se kanë nisur që më parë.

Por pas daljes së Arjolës nga BB, miqsia me Atdhuen duket se u kris dhe madje ata hoqën edhe njëri-tjetrin nga ndjekësit në Instagram.

Kjo krisje duket se ka qenë vetëm e momentit, pasi ata nuk pranuan se janë zënë e madje kanë filluar të ndiqen sërish./albeu.com/