Me foton e ëmbël krah fëmijëve, Spiropali uron besimtarët ortodoksë për Pashkët: Zoti qoftë me ju dhe familjet tuaja

Foto e postuar nga Elisa Spiropali
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka uruar të gjithë besimtarët ortodoksë për Pashkët.

Spiropali ka zgjedhur një mënyrë më të ëmbël për të uruarfestat, teksa pozpon me dy fëmijët e saj, vajzën dhe djalin e vogël.

“Gëzuar Pashkën! Zoti qoftë me ju dhe familjet tuaja” shkruan ajo krahas postimit.