НОRОЅКОРI DIТОR, E Hënë 23 Nëntor 2020

FATI YT/ HOROSKOPI dhe yjet na sugjerojnë ato hollësi të vogla, të cilat janë në gjendje të na bëjnë të kuptojmë gjithçka që fshihet pas magjisë së dashurisë

Dashi

Keni hyrë në ditët më të rëndësishme të javës tuaj. Në anën tuaj janë Jupiteri dhe Dielli. Dashuria dhe ndjenja kthehen në fushën sentimentale, përfitoni nga momenti i favorshëm.

Demi

Një ditë e shkëlqyer po vjen. Kushtojini vëmendje të madhe investimeve, mos humbni para për blerje të padobishme.

Binjakët

Ata që janë martuar për një kohë dhe janë të rinj nuk e shohin shpesh partnerin e tyre. Nga ana tjetër, ata që janë vetëm nuk mund të gjejnë personin e duhur. Nëntori jep pak shpresë, por gjithashtu largon një farë sigurie.

Gaforrja

Horoskopi Paolo Fox tregon se ndryshimet pozitive profesionale janë në rrugën e duhur për disa prej jush. Ndoshta në të gjithë këtë situatë ndjenjat do të vuajnë, ju i jepni më shumë rëndësi punës sesa partnerit tuaj.

Luani

Horoskopi Paolo Fox sinjalizon se po ktheheni në plan të parë me ide novatore. Këto ditë, në situata të caktuara, për të pohuar arsyet tuaja, ju jeni duke bërë një zë të fortë, edhe nëse jeni të lodhur të debatoni dhe të ziheni me të gjithë.

Virgjëresha

Për të qenë të sigurt për atë që po bëni, keni kohë që keni filluar të studioni sjelljen e njerëzve përreth jush. Disa nuk kanë qenë të sinqertë me ju. Kushdo që është në konflikt me ju mund t’ju bëjë dëm deri në fund të javës.

Peshorja

Horoskopi Paolo Fox specifikon se disa prej jush nuk janë të kënaqur me punën, veçanërisht ata që kanë ndërruar punë që nga vera. Ju po vini re se njerëzit, kolegët me të cilët shoqëroheni nuk u japin hapësirë ​​ideve tuaja

Akrepi

Kjo është dita më e mirë për të zgjidhur disa probleme, por së pari është më mirë të shmangni përpjekjet që mund të rrisin vetëm lodhje.

Shigjetari

Problemet dhe çështjet e pazgjidhura duhet të adresohen menjëherë, shmangni ndërmarrjen e veprimeve sepse mund të keni disa probleme. Jeni në një periudhë disi të trazuar dhe madje edhe në dashuri keni dyshime.

Bricjapi

Horoskopi Paolo Fox ju tregon se më në fund do të shihni disa përmirësime në këtë ditë. Mos u tregoni shumë të diskutueshëm, jini më fleksibël. Ju jeni projektuar drejt projekteve afatgjata.

Ujori

Ka tensione dhe probleme në ajër, përpiquni të jeni shumë të qetë dhe të reflektoni për gjërat që thoni. Ju nuk mund ta kuptoni se cili është problemi juaj në të vërtetë, merrni ndihmë nga miqtë dhe familja.

Peshqit

Në këtë ditë do të ketë polemika që nuk mund të gjenerohen në vetën e parë, por që vijnë nga jashtë. Do të jetë paksa një situatë e lodhshme.