Dalin emrat e parë, këta janë të famshmit që pritet të hyjnë në “Big Brother VIP 2”

Big Brothet VIP, sapo ka mbaruar edicionin e parë në Shqipëri dhe ende flitet gjerësisht për banorët e famshëm që dolën nga aty me histori të ndryshme.

Arbana Osmani njoftoi se në fund të këtij viti, pritet të nis edhe edicioni i dytë i këtij reality shoë.

Mirëpo, tashmë në media dhe rrjete sociale janë duke qarkulluar disa emra të mundshëm si kandidatë për spektaklin e radhës.

Eva Murati, Kejvina Kthella, Ledri Vula, Shpat Kasapi, Fatjon Kuqari, Vini Veli, Roza Lati janë disa nga emra që po lakohen.

Deri më tani nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar, mirëpo shumë nga ta janë pyetur në intervista lidhur më pjesëmarrjen dhe disa nga ta vetëm që kanë larguar si pyetje, mirëpo nuk e kanë mohuar.