E thjeshte por komode/ Ja si duket shtepia luksoze ku Rudina Dembacaj jeton me Markun

Eshte nje nder ciftet me te perfolura te showbizit shqiptar ,si dhe nder personazhet me te famshme dhe te njohura nga e gjithe audienca shqiptare, Rudina Dembacaj, si aktore me rolin e Ajes ne emisionin ‘Al Pazar’ , dhe si moderatore .

Se fundmi Rudina ka qene shume aktive ne rrjetet sociale, dhe poston shpesh mbi rutinen ,punen , por edhe nga jetesa ne shtepi qe ben me Mark Frrokun , bashkeshortin e saj .

Ne disa nga fotot e fundit te postuara nga Rudina , kane qene edhe disa foto brenda shtepise luksoze brenda se ciles ajo jeton me Mark Frrokun.

Duket fare qarte nje shtepi e thjeshte dhe komforte, ku mbizoteron ngjyra e zeze ,dhe e verdha e lehte .

Ne disa nga fotot e postuara nga Rudina , shfaqet edhe cuditshem Mark Frroku, bashkeshorti i Rudines duke gatuar , epo mund te themi rrallehere mund te gatuajne meshkujt ,por ja qe ndodh.