Me takat njeren te bardhe tjetren te zeze/ Luana Vjollca na mahniti me kete veshje te re, super luk

Nje nga moderatoret me te dashura te publikut shqiptar , Luana Vjollca , si moderatore e emisionit me te shikuar ne Shqiperi , ‘Shiko Kush Luan’ , ka vendosur qe kesaj rradhe ne emision te ndryshoje look-un.

Moderatorja eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe ka menduar qe kesaj rradhe te ndaje me miqte e saj , disa foto se si do duket me look-un e ri ne emisionin qe moderon aktualisht ne televizion.

Duke ndjekur moden me te re , Luana ka vendosur qe kesaj rradhe , takat ti veshe me ngjyra te ndryshme ,njeren te bardhe dhe tjetren te zeze.

Luana eshte shume e komentuar si vajze ,nder personazhet me te njohura te publikut shqiptar , por edhe nder me te ndjekurat.

Ne kete dalje te re, Luana duket shume lezetshem , dhe mund te themi qe deri tani ka pasur vetem komente pozitive nga ndjekesit .