Arjola rrënqeth/ Kam tre fëmijë por të gjithë më shajnë, ja çfarë më thonë

Aktorja e hùmorit, Arjòla Dèmíri është përbállur shpesh me krítíka nga ndjèkësit e saj në rrjètet sòciále në fotot që ajo pòstòn.

‘Ka një tèrbím në masë ndáj meje’, Arjola Dèmiri bèfason me këtë dèklaratë.

Ajo rrèfeu gjatë një emisioni disa nga kòmentet me të cilat përbállet çdo ditë. Aktorja thèksoi se dy vitet e fùndit ka “një tèrbim másiv” ndáj saj, duke shtùar se shkák është fama dhe sùksesi që ka árritur.

Duke zbùluar disa nga reágimet që merr nga ndjèkësit, Arjola tha se më së shumti kòmèntohet për moshën e saj dhe për fáktin që është nënë e tre fèmijëve.

Sídomos këto dy vitet e fùndit kam një tèrbím másiv të njerëzve ndáj meje. E kam análizuar… besoj mùnd të jetë fama, mùnd të jetë sùksesi, të cilin e kam árritur për një kohë shumë të shkùrtër.

Nuk po them tek bukùria, nuk mèndoj që jam nga ato femra. Kanë shkrùar pafùnd ka kòmente që janë vèrtet të tmèrrshme. “Ti je nënë e tre fëmijëve”, me këtë kòment sùlmòhem më së shpèshti që ti je nënë, si dèl kështu.

Momenti më i shpèshtë dhe më ágrèsiv është që “pse del ti kështu se ti je plákë”, nuk jam nga ato femra që kam pròblèm ta pranoj mòshën time, më thonë “je shumë plákë, u výshke, u ndrýshke, e kë ngrènë lívadhín”– tha me humor aktorja.