Ditën e dyt të martesës e kapa nusen time me djalin e axhës, ju lutem më ndohmoni se ‘Ment po më dalin’?

Ju lutem më ndohmoni se ‘Ment po më dalin’?

“U marttova me një grua me “msit” por vetëm pas dy ditësh e kuptova se ajo kishte qenë e dashura e djalit te axhës tim, e kuptova sepse i pash me syt e mi, une jom i gatshem te heq dor dhe ta le te lire mirepo mentaliteti ne fshatin tim eshte shume i ulet.

Histori me e sakte ishte keshtu: Fillova te dyshoj sepse gruaja me thoshte dil ec dil ec, kur diten pasi kryem marredhenie per te 3-ten here radhazi me une nuk mundesha te kryj prap marredhenie filloi te insistonte dil dil qe aty filluan dyshimet e mia.

Dola ne kaffene dhe mendjen e kisha ne shtepi kur mu lajmrua ne tel i thash se jam ne nje tjeter qytet me disa shok dhe me tha ok zemer kalo bukur dhe une u ktheva ne shtepi qe te shoh se çfare po ndodhe me gruan time kur pash kushuririn mbi te dhe u çmenda fare, tash nuk di cfare te bej te ndahem amo te ja fali. Ju lutem sinqershit te me ndihmoni sepse jam ne hall te madhe. Paraprakisht faleminderit per komentet e juaja. Me p0sht keni 2 νide0 klik0jeηi te dyat jane me pjese te ndara 2 νide0t kan rеκ|αmα p0r pritni pak deri te larg0het…